Co je reflux jícnu?

Jedná s o civilizační onemocnění, které je stále častější a může postihnout kohokoliv. Reflux je, když obsah žaludku (pepsin, kyselina, žluč) proniká do jícnu a dýchacích cest. Existuje mnoho příčin, mezi něž se řadí špatné stravovací návyky, přemíra alkoholu, užívání některých léků proti bolesti, stres a životní styl obecně. Pokud vás často pálí žáha, cítíte bolest v oblasti hltanu nebo kyselou pachuť v ústech, téměř jistě trpíte na reflux.

Co je Peptest?

Peptest je přesný, bezbolestný a levný test, jenž spolehlivě prokazuje, zdali trpíte refluxem. Vaše tělo v žaludku produkuje pepsin proto, aby bylo schopno štěpit bílkoviny. Pokud je pepsin zjištěn mimo žaludek, pak trpíte refluxem. Odebíráme vzorky Vašich slin a následně je na přítomnost pepsinu testujeme v laboratoři/ambulanci. Pokud je pepsin ve Vašem vzorku přítomen, pomocí jeho koncentrace je měřena závažnost refluxu a zároveň je připraveno hodnocení úspěšnosti nebo neúspěšnosti případné léčby. V průběhu budoucí léčby je kdykoliv možno test provést znovu.

Objednejte se ještě dnes!

Seznam lékařů provádějících PEPTEST

 2022 © IMEDEX s.r.o. | IČO: 27510204, DIČ: CZ27510204 | Prohlížením těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie a souhlas se zásadami ochrany osobních údajů.